Купити і продати сірниковий кряж на електронному аукціоні Прозоро.Продажі

Перші сірники були винайдені китайцями в 508 році. Вони мали вигляд покритих сіркою соснових паличок. В Європі перші спроби розпалити вогонь хімічним способом з’явилися аж в 1805 р.. Саме тоді К. Ченсл, помічник хіміка Тенара з Франції  занурив кінець спеціально підготовленого дерев’яного осколка у концентровану сірчану кислоту. Згодом англійський аптекар Джон Уокер винайшов сірники у тому вигляді, в якому ми їх знаємо. Але тоді сірники складалися з хлорату калію, сульфіду сурми та крохмалю. Їх запалювали, натираючи головку палиці наждачним папером.

Що таке сірниковий кряж

Сірниковий кряж — основний ресурс для виготовлення сірників. Цей вид деревини належить до технічних. Його отримують після обробки великогабаритних дерев. Кряж — нижня частина стовбура поблизу кореневої системи. Основна деревина — листяні породи дерев. Товщина стовбура не може бути меншою, ніж 12 см. Ця частина дерева найчастіше використовується для виготовлення шпону, сірників, лижного спорядження, суден або ж навіть залізничних шпал.

У якості сірникового кряжу найчастіше використовують деревину вільхи, тополі, осики чи липи довжиною до 2 метрів.  

Де купити сірниковий кряж

Починаючи із 2020 року сірниковий кряж, а також іншу деревину класів A, B, C, D можна купити через електронні майданчики на Прозорро.Продажі. Це один із найпоширеніших лотів на електронних торгах. Електронна платформа Прозоро-продажі працює на ринку України з 2016 року і вже давно стала ефективним механізмом у боротьбі з корупцією та нелегальними схемами. Для того, щоб скористатися допомогою,  необхідно зареєструватися на одному з авторизованих електронних майданчиків, наприклад від компанії Українська універсальна біржа sale.uub.com.ua та швидко і ефективно скористатися експертною підтримкою.  

Використання онлайн-платформи Прозоро.Продажі для проведення аукціонів з метою купівлі-продажу необроблених лісоматеріалів, в тому числі сірникової кряжа від виробника — оптимальний варіант закупівель. Підібрати необхідний лісоматеріал будь-якого класу якості та цільового призначення можна завдяки цій платформі, закупівлі лісоматеріалів на якій почалися 1.02.2020 року. Її діяльність регламентується постановою Кабінету Міністрів України № 1178.

Прозоро.Продажі — сучасний онлайн аукціон відкритого типу, вся інформація про організаторів торгів та учасників якого знаходиться у вільному доступі. Його функція — забезпечення прозорості ведення угод купівлі-продажу і виключення корупційної складових в тендерах. Простежити за веденням торгів на платформі може будь-хто. Це виводить торги на абсолютно новий рівень і дозволяє досягти правильної цінової політики, при якій виробник вказує мінімальну вартість лота (як правило набагато нижче звичайної закупівельної) і споживачі борються за покупку без участі посередників. Переможець аукціону отримує весь лот і зазвичай торги закінчуються ще до досягнення середньої ціни лісоматеріалу по країні.
Взаємодія безпосередньо з виробником дозволяє вигідно купити будь-який тип необробленої деревини для виробництва або продажу дрібнішими партіями. Учасники мають рівні права і захищені за участю в такому типі аукціону завдяки його принципом відкритості. Штучне завищення цін для одних компаній і заниження — для інших неможливо. Це дозволяє виключити корупційну складову при веденні торгів. Ознайомитися з асортиментом представляються лотів, а також почати онлайн-торги для покупки продукції лісозаготівельного комплексу можна за посиланням: https://sale.uub.com.ua/news/sirnykovyj-kryazh-prodajetqsya-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale.