Як взяти участь в аукціоні з продажу лісу-кругляка через систему ProZorro. Sale

В сучасних умовах аукціони набрали серйозного попиту і сам процес участі в торгах останнім часом значно спростився.

В сучасних реаліях на аукціонах можна отримати саме різне майно, починаючи з арештованого майна банківськими установами та закінчуючи необробленою деревиною. Про останнє ви можете дізнатися більш детально і навіть найти відповідні лоти, якщо перейдете за посиланням www.uub.com.ua/prozorro/sale/derevina.

Який майданчик краще обрати

Варто нагадати, що система ProZorro. Sale – це не той сервіс, де можна прийти реєстрації. Дана система потрібна для того, щоб контролювати всі закупівлі та аукціони. Відповідно, вся інформація залишається в базі і будь-хто має змогу з нею ознайомитися.

Для того, щоб отримати доступ до аукціонів, вам потрібно знайти електронний майданчик, що буде акредитований в системі ProZorro. Чудовим варіантом на сьогодні вважається сайт УУБ. Це українська універсальна біржа, що зарекомендувала себе зручним інтерфейсом та якісним відгуком від технічної підтримки.

Більш того, учасники мають можливість отримувати пропозиції першими. Для того, щоб взяти участь в аукціоні, вам потрібно перейти на сайт sale.uub.com.ua. Якщо ж ви опинитесь на головному сайті УУБ, то вам буде потрібно натиснути на вкладку “Взяти участь в аукціоні” й система автоматично переведе вас до потрібного розділу.

Як взяти участь в аукціонах на майданчику sale.uub.com.ua

Для того щоб взяти участь в аукціоні не потрібно виконувати якихось дуже важких дій. Перше що потрібно зробити – це зайти на сторінку sale.uub.com.ua. Далі, користуючись фільтром потрібно обрати назву замовника, що займається заготівлею деревини, код підприємства, або регіон. Також можна вказати приблизний термін проведення аукціону, визначити бюджет, статус лоту й так далі.

Чим більше моментів буде взято до уваги, тим простіше буде знайти саме той аукціон, що відповідатиме всім вашим вимогам. У випадку, якщо по якомусь з питань раптом виникають непорозуміння. Завжди можна скористатися номером гарячої лінії і зателефонувати до технічної підтримки.

УУБ надає консультації по всім можливим питанням, що допомога новачкам значно швидше розібратися та знайти той лот, що їм потрібен. Варто зазначити, що все це доступно абсолютно безкоштовно.