Як знайти торг по металобрухту

Тендер – прекрасна можливість показати себе для маловідомих або тільки створених компаній і знайти хорошого постачальника товару або послуг для замовника. Однак далеко не завжди вдається знайти відповідну та найкращу пропозицію для перших, через що доводиться подовгу сидіти без роботи і виконувати дрібні доручення від магазинчиків, місцевих жителів. Це може бути через те, що тендеру просто ще немає, або через неправильний його пошук в системі.

Пошук за ключовими словами і словосполученнями

Пошук за ключовими словами зараз використовується в багатьох пошукових системах. Серед них є і Google, Яндекс і DuckDuckGo. Як же він відбувається?

Користувач вводить одне слово або словосполучення, що найбільш точно характеризує його запит. Наприклад, тендер металобрухт, закупівля металобрухту і так далі. Це називається призначеним для користувача запитом. На професійних і офіційних біржах, на зразок Української універсальної, що знаходиться за посиланням sale.uub.com.ua , досить просто ввести назву товару, наприклад, металобрухт, і система відразу видасть найактуальніші пропозиції. Серед них можна вибрати потрібний торг і прийняти в ньому участь, вже в проекті Прозорро.Продажі.

Фільтрація пошуку пропозицій

Також можна знайти відповідний торг, використовуючи при пошуку фільтри. Для цього користувачеві також потрібно зайти на Українську офіційну біржу і зареєструватися на ній, щоб мати можливість брати участь в торгах від проекту Прозорро.Продажі. Далі потрібно знайти пошуковий рядок і ввести назву товару або послуги. Натискаючи на вкладку фільтри, можна вказувати наступне:

· Сфера – вказується сфера, де може бути застосований товар або послуга, до чого саме відноситься. Наприклад, металобрухт відноситься до будівництва, тому воно і вказується.

· Статус – є можливість вказати етап, на якому повинен бути торг. Автоматично в даному пункті стоїть «активно», але можна знайти завершенні конкурси, якщо це необхідно.

· Регіон – тут вказується регіон або область України, де проводиться торг, куди можуть переплавлятися товари або де вони знаходяться в даний момент. Це ж стосується і торгів на надання послуг та виконання робіт.

· Замовник–- знаючи код ЄДРПОУ замовника або конкретної організації, можна знайти всі дійсні і завершені їх тендери. Подібним чином також можна знайти торги, в якому брав участь постачальник або працівник.

· Дати – на багатьох біржах є можливість фільтрувати торги за допомогою вказування дат. Дата початку торгу, завершення, завершення прийому подачі заявок, виставлення конкурсу на проект Прозорро.Продажі і так далі.

· Вартість – пошукова система фільтрує торги так, що спочатку з’являються найдешевші пропозиції, або найдорожчі. Користувач ж може вказати ціньовий діапазон, в який повинна входити вартість товару, послуги або робіт.

· Процедура – торги фільтруються за видом процедур.

В результаті подібної фільтрації з’являється список торгів, що підходять під ці критерії. Переглянути приклад такого списку можна за посиланням https://sale.uub.com.ua/filter/scrap-metal.

Збереження запиту і підписка

Фільтруючи товари за різними критеріями, користувач може зберігати свій запит і давати йому назву, щоб в майбутньому знаходити товар, послугу або роботу набагато швидше. Також можна підписуватися на розсилку. Тоді біржа буде надсилати інформацію про всі нові торги на електронну пошту відповідно налаштованому фільтру. Багато постачальників і замовників використовують цю послугу, щоб відразу ж приступити до збору документів для подачі заявки для участі в конкурсі.